تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 40 متری سند تک برک

فروش آپارتمان 40 متری سند تک برک

1 روز پیش در نخودچر

متراژ
40
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,250,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی شده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
3
فروش فوری فقط و فقط نقد
40 متر تک خواب بازسازی شده کف سرامیک سقف کناف نورمخفی کار شده کابینت کمد دیواری مرتب
فاصله تا بر اصلی بلوار افتخاری 100 متر
برای بازدید فقط تماس بگیرید
ادرس ملک تند*گویان