تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 41 متری و 61/5 متری

فروش آپارتمان 41 متری و 61/5 متری

1 هفته پیش در نعمت‌آباد

متراژ
41
ساخت
1380
قیمت کل
‏1,845,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
قبل تماس آگهی را کامل بخوانید

کلا 2 طبقه

طبقه اول متراژ 41 متر

طبقه دوم 41 متر به همراه 20/5 بالای طبقه دوم مجموعا 61/5

قیمت پایه متری 45

طبقه اول جمع کل 1/845/000/000 تومان ( 41 متری)

طبقه دوم و بالای او جمع کل 2/768/000/0000 ( 41 متری و 20/5 متری ( 61/5 )

واقع در شهرک بخارایی کوچه اتحاد

فروش بصورت قولنامه ایی

جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید

کد فایل : 1383