تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 50 متری/خوش نقشه/فول بازسازی/گلستان

فروش آپارتمان 50 متری/خوش نقشه/فول بازسازی/گلستان

1 هفته پیش در ابوذر (منطقه ۱۵)

متراژ
50
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨مجموعه امــلـاک انتخاب✨
⚙ما" انتخاب "هستیم▸
◤☼ ENTEKHAB ☼◥

☀️ ✍...
◥◣☎️ مشاور شما: شاهین جوادی ⁦☎️ ◤◥
♥️⃟○معرفی ━━━━━━━━ ◣◥
متریال:✍⏤͟͟͞͞⏤͟͟͞͞⏤͟͟͞͞⏤͟͟͞͞★
◥☀️◣50متری|خوش نقشه|
◥☀️◣4طبقه|2واحدی شیک|
◥☀️◣طبقه2|نورگیری عالی|

◣◥◣◥◣◥امکانات واحد:✍⏤͟͟͞͞★
⬅️کابینت (MDF)
⬅️شیرآلات:اَهرمی
⬅️دارای کمد دیواری
⬅️دارای انباری
⬅️کف پوش تمام (پارکن)
⬅️رهن واحد تا 650 میلیون تومان
⬅️نقدینگی لازم 4850

◣◥◣◥◣◥خدمات دفتر املاک انتخاب:✍⏤͟͟͞͞★
⭐اخذ خدمات وام
⭐عقد قرار داد توسط کارشناس حقوقی
⭐ارائه خدمات وام مسکن توسط کارگزار بانک
⭐معرفی فایل مناسب بودجه و سلیقه شما
⭐پیگیری منظم و دقیق تا حصول نتیجه مطلوب
⭐نظارت مداوم و مستمر مدیریت در امور مجموعه

▀▄⭐▄▀▄⭐▄▀▄⭐▄▀▄⭐▄▀
⬅️||کارشناس فروش:شاهین جوادی