تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 51متر واوان همکف

فروش آپارتمان 51متر واوان همکف

1 هفته پیش در شهرک واوان

متراژ
51
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏1,938,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,000,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
ارادت "

فایل فروش یک خواب
سند تک برگ
طبقه همکف
یک خواب
این واحد مورد فروش نیاز به باسازی دارد.
مالک محترم در حال باسازی این واحد بوده که لوله کشی های واحد و برق کشی واحد راانجام دادن سرامیک و خیلی از وسایل مربوط به واحد را خریداری کردن و داخل واحد می باشد

جهت اطلاعات و بازدید از واحد
با ما در تماس باشید

مشاور شما عزیزان : کرمی

آدرس دفتر املاک : شهرک واوان خیابان مطهری
املاک ارغوان