تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 62 متری،خوش نقشه

فروش آپارتمان 62 متری،خوش نقشه

1 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬258٬000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭕ درود ⭕

❗ پایان جستجوی شما ❗

⬅️ 62 متر
⬅️ طبقه اول
⬅️ نقشه فراتر،غرق نور،بدون پرتی
⬅️ سالن مناسب انواع چیدمان
⬅️ کابینت فول،در خور بانوی ایرانی
⬅️ اتاق تخت خور،نورگیر
⬅️ مشاعات سنگ
⬅️ آسانسور ایتالیایی با موتور آلبرتو ساسی
⬅️ انباری
⬅️ گذر پهن،دسترسی آسان به شریان های اصلی
⬅️ دسترسی به مراکز خرید و بزرگراهها
⬅️ سند آزاد،قابلیت دریافت انواع وام
⬅️ قابلیت رهن حداقل 600 میلیون،رهن از ما
------------------------------------------------------------------------------------
✨ کارشناس منطقه: سمیر شمس ✨