تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 62متری تکواحد کمیل غربی

فروش آپارتمان 62متری تکواحد کمیل غربی

15 ساعت پیش در جیحون

متراژ
62
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,129,000 تومان
طبقه
1
مشاور املاک هستیم

فروش آپارتمان 62متری
سند تک برگ آماده محضر
برای دریافت قیمت تماس پیام چت دیوار درخدمتم