تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 65 متری طرشت شمالی

فروش آپارتمان 65 متری طرشت شمالی

2 روز پیش در طرشت

متراژ
65
ساخت
1400
قیمت کل
‏17,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏264,615,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
✅️کابینت MDF های گلس
✅️انباری و پارکینگ سندی اختصاصی بدون مزاحم
✅️کوچه دنج و مشجر
✅️دسترسی به مترو
✅️مخصوص سخت پسندان
✔️آگهی شخصی واحد تخلیه بازدید با هماهنگی✔️