تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 65متری میگون نو / OUSHAN VILLA

فروش آپارتمان 65متری میگون نو / OUSHAN VILLA

2 روز پیش در فشم

متراژ
65
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏261,538,000 تومان
طبقه
2
LUXURY LIFE STYLE OUSHAN VILLA
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
املاک اوشان ویلا

کد آگهی ✅️10693
⚜✅تراس با ویو ابدی بی نظیر
⚜✅فول امکانات
⚜✅65 متر بنا شیک و مدرن
⚜✅ساختمانی برند در منطقه
⚜✅بهترین لوکیشن منطقه
⚜✅پارکینگ مستقف ، خواب مستر
⚜✅سند تک برگ آماده انتقال

✨امیرمشاور شما درخریدواجاره ای مطمئن✨

✨برای رهایی از آلودگی تهران با ما همراه باشید✨

✨ملک خود را برای اجاره و فروش به تیم تخصصی ما بسپارید✨