تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 66 متری/2 خواب/فول امکانات

فروش آپارتمان 66 متری/2 خواب/فول امکانات

2 هفته پیش در باغ خزانه

متراژ
66
ساخت
1394
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏122,727,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
کولر آبی
تأمین کننده آب گرم
پکیج
****** املاک ملت ******
66 متر
2 خواب
آسانسور:دارد
پارکینگ :دارد(بهترین پارکینگ ساختمان)
بالکن :دارد
موقعیت ملک:جنوبی
طبقه:4
دارای کولر آبی و گازی
دارای پکیج و رادیاتور
دارای کابینت ام دی اف
دارای گاز روزمیزی و هود
((تخلیه))
قیمت پارکینگ: 400 میلیون
آدرس املاک:محله باغ/خ تهمتن/نبش کوچه قزلباش/پ 23/املاک ملت