تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 72 متری با آسانسور

فروش آپارتمان 72 متری با آسانسور

1 هفته پیش در علی‌آباد

متراژ
72
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,496,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,000,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
____

""به نام خدا ""

فروش آپارتمان 72 متری

خوش نقشه

تک خواب

طبقه 7 از 7

""مشاور شما خانم محبی ""

برای بازدید و اطلاعات دقیق تر تماس بگیرید