فروش آپارتمان 72متر 1 خواب در تیسفون خواجه عبدالله
10 ماه پیش در سیدخندان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
72
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
15٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
209٬722٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 72 متر 1خواب
مشاور ملکی شما خلیلی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.