تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 72متری تمیز

فروش آپارتمان 72متری تمیز

23 ساعت پیش در کیانشهر

متراژ
72
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,472,000 تومان
طبقه
1
❇️❇️❇️ به نام یگانه خالق ❇️❇️❇️

✴️✴️✴️ املاک امین ✴️✴️✴️
⚡کد رسمی:4146⚡

⚜️⚜️فروش آپارتمان 72 متری بسیار تمیز،خوش نقشه و دلباز با قیمتی استثنایی واقع در لوکیشن بی نظیر لاله ها⚜️⚜️

✅سندتک برگ و آزاد
✅امکان دادن رهن به مبلغ 500میلیون
✅محیطی آرام و همسایگانی محترم
✅مناسب جهت سکونت یا سرمایه گذاری
✅فروشنده واقعی و منعطف

☎️جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به دیگر فایلها با ما در تماس باشید

مهرشهرکیانشهرویلاشهر
زمینویلاییطبقاتیچهارواحده
خریدفروشرهناجاره

مشاوره رایگان، عقد قرارداد زیرنظر وکیل مجموعه

✔️آدرس: کیانشهر، بلوار امام رضا، خیابان رز 14،املاک امین

♈ مدیریت:مکوندی ♈