تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 74 متری پونک شهرک هما

فروش آپارتمان 74 متری پونک شهرک هما

2 هفته پیش در شهرک هما

متراژ
74
ساخت
1399
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏270,270,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
آپارتمان 74 متری، 4 سال ساخت، بسیار تمیز و مرتب، آماده سکونت

- متراژ: 74 متر
- سن بنا: 4 سال
- اتاق خواب: 2 خواب (رو به نور)

- مشاعات بسیار تمیز و مدیریت شده
- همسایه های آرام و محیطی کاملاً خانوادگی
- امکان مذاکره برای خریدار واقعی
مهندس فرزان