ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 74متری فول شهران
فروش آپارتمان 74متری فول شهران
1 روز پیش در شهران جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
74
ساخت
1387
قیمت کل
17,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
232,432,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
لوکیشن بی نظیر دنج و بی مشرف متفاوت فرعی خلوت
سالن پرده خور سرتاسر نور مستقیم خورشید
خوش نقشه بدون ترتی تمام فضا نورگیر مستقیم
2 خوابه بزرگ آفتاب گیر
سند شخصی آماده انتقال
مشاوره : رستمی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت