تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 75 متری با وام 650 میلیونی

فروش آپارتمان 75 متری با وام 650 میلیونی

4 ساعت پیش در لنگرود

متراژ
75
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,666,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
#لنگرود_جاده چمخاله

#کد_فایل_73
تاریخ:1405/02/20
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 75
تعداد اتاق 2
طبقه 4

مشخصه ملک : راه مشترک
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,هود,گاز رومیزی
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : گچ,گچ بری
سایر امکانات : بالکن,آیفون تصویری,کمد دیواری,پنجره دو جداره
وضعیت سکونت : تخلیه
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,شخصی,تک برگ,وام دارد
امتیازات : آب,برق,گاز
بر اصلی
مبلغ وام : 650,000,000

مبلغ متری :64,666,667 تومان
مبلغ کل :4,850,000,000 تومان

⭐️به دلیل نوسانات بازار احتمال تغییر قیمت ملک وجود دارد ⭐️

جهت خرید، فروش، معاوضه یا رهن ملک خود با ما در تماس باشید

املاک سهیل
کارشناس : سهیل راحمی
آدرس دفتر : خ رجایی، نبش صاحب 2