تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 76 متری 2 خوابه

فروش آپارتمان 76 متری 2 خوابه

1 سال پیش در همدان

متراژ
76
ساخت
1393
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬356٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
واحد 76,متری دوبهر نور واقع در شهرک مدنی فازدو فول امکانات دوخوابه آسانسور دار بسیار خوش نقشه در بهترین مکان