تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 76متری شهرک دانش

فروش آپارتمان 76متری شهرک دانش

1 روز پیش در قزوین

متراژ
76
ساخت
1405
قیمت کل
‏4,256,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,000,000 تومان
طبقه
3
با سلام فروش یک واحد 75متری جنوبی
مورد دیگه 80متری جنوبی
پنج واحد صفرکلید نخورده
دارای پارکینگ وانباری
واقع در شهرک دانش
برای بازدید به املاک قدیری مراجعه فرمایید