تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 77متری.

فروش آپارتمان 77متری.

9 ساعت پیش در پاسداران

متراژ
76
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,578,000 تومان
طبقه
1
با سلام و احترام
کارگزاری املاک با تیمی مجرب در حوزه بندرانزلی به صورت تخصصی آپارتمان های با ویو در یا و املاک ساحلی، در خدمت شما عزیزان هستیم.

باعث افتخار هست بتوانیم در کنار شما باشیم

اطلاعات آپارتمان:
_________________________________________________
✅️کد:3987
✅آپارتمان 76 متری
✅دو خواب
✅سال ساخت 1396
✅️5 طبقه 8 واحد طبقه 1
✅️گرمایش شوفاژ و پکیج
✅️کف سرامیک
✅️کابینت mdf
✅️گاز رومیزی_هود
✅️سرویس ایرانی و فرنگی
✅️آسانسور_پارکینگ مشاع_
✅سند تک برگی آماده انتقال

_________________________________________________
کارشناس فروش: خانم صابری

ساعت کاری:
9 الی 14
16 الی 21