تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 80 متری 2 خواب ، صفا

فروش آپارتمان 80 متری 2 خواب ، صفا

1 روز پیش در زاهد گیلانی

متراژ
80
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏12,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏152,500,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشاورین املاک ممتاز
شعبه 2
فروش آپارتمان
✅ 80 متری 2 خواب
✅ در 4 طبقه 2 واحدی ، طبقه سوم
✅ انباری ، آسانسور ، بالکن
✅ واحدی شیک و خوش نقشه ،
✅دسترسی و لوکیشن عالی
✅فروشنده واقعی

مشاور تخصصی امور ملکی ، رهن و اجاره
خرید و فروش
خانم مختاری
ارائه مشاوره تلفنی و فایلهای مشابه طبق بودجه و مشخصات دلخواه شما