تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 81در آخرخط

فروش آپارتمان 81در آخرخط

1 سال پیش در بندر انزلی

متراژ
81
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬567٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️بلاخره قیمت ملکهارا ارزان کردیم⚜️

⭐️فرصتی بی نظیر و استثنائی⭐️

_________مخصوص خاص پسندان ____________

⭐️فول بازسازی
⭐️81متر
⭐️2 خواب
⭐️کف سرامیک

___________________________________________
✅️کد ملک 1491

نشانی دفتر
بندر انزلی_ساحل قو

عماد عماد ملک املاک عماداملاک انزلی
__________________________________________

از اینکه ما را انتخاب کردید سپاسگزاریم
قبل از تماس لطفا کد اگهی را اعلام فرمایید
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

تمام فایلهای ما را دنبال کنید