تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش.آپارتمان.83متر .شهرک الهیه انبیا

فروش.آپارتمان.83متر .شهرک الهیه انبیا

2 هفته پیش در شهرک انبیا

متراژ
83
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,108,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام

فروش یک واحد آپارتمان 83متری شهرک الهیه خ انبیا

دو خواب

طبقه 5

تک واحدی

کلید نخورده نو ساز

دارای پارکینگ انباری آسانسور

امکان پارک دو ماشین

خوش نقشه نورگیر عالی

تمامی قرارداد های مجموعه به صورت کاملا قانونی در دفتر اسناد رسمی معتبر ثبت میگردد ،✅

مجموعه الماس دارای فایل های مشابه می باشد

مجموعه الماس با بهترین فایل ها در کنار شماست...

مشاور املاک خانم آذر