تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 86 متری 2 خوابه پیامبر اعظم

فروش آپارتمان 86 متری 2 خوابه پیامبر اعظم

10 ماه پیش در بندرعباس

متراژ
86
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬270٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬395٬000 تومان
آبگرم کن
فروش آپارتما86متری مجتمع هنگام
شرکت دریا پیشگان عرصه و اعیان
فول امکانات با اسپلیت و انباری
واحد نورگیر شمالی و جنوبی میباشد
وام تسویه
قابلیت رهن توسط املاک به مبلغ 450 میلیون تومان که از ثمن معامله کسر میگردد
تخفیف جزئی پای معامله
استعلام از شرکت دریا پیشگان توسط املاک
اخذ کد رهگیری همزمان با عقد قرارداد
جهت بازدید و هماهنگی تماس بگیرید
آدرس دفتر مجتمع کوثر جنب زبانکده دانش املاک قصر پرواز