ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 87متری دو خواب شهرک کوثر
فروش آپارتمان 87متری دو خواب شهرک کوثر
11 ماه پیش در شهرک کوثر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
87
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬034٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش آپارتمان 87متری دو خواب شهرک کوثر
کف پارکت و کاغذ دیواری...کناف کاری
رو به آفتاب (جنوبی)
پارکینگ مسقف و انباری
قابلیت اخذ وام مسکن
قابلیت رهن تا سقف 370میلیون تومان
دفتر املاک هفت دی
انجام امور ملکی شما در کوتاهترین زمان ممکن
⏰️ 9 الی 13
⏰️ 16:30 الی 21:30
خ امام خمینی (ره) شهرک کوثر
بلوار سلمان فارسی جنب ایستگاه مترو قدس
با تشکر از عوامل محترم دیوار
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس هفت دی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت