تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 89متری براصلی شهدا

فروش آپارتمان 89متری براصلی شهدا

6 ساعت پیش در فومن

متراژ
89
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,134,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
♻️ای که به نامت جهان آغاز شد♻️

♦️فروش آپارتمان 89متر در مرکز شهر براصلی♦️

♦️مشخصات واحد:♦️

❇️متراژ:89متر
❇️4طبقه 8واحد

❇️صرفه جویی در وقت
❇️با حداکثر 3بازدید ملک موردعلاقتو پیدا کن
❇️دارای فایل های متنوع با هر نوع بودجه و سلیقه
❇️همراهی تا انتقال سند
❇️ثبت آنی در سامانه خودنویس و کاتب
❇️تمام فایل ها مستقیم با مالک
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

❗رضا عسگری❗
❗ جواد عسگری❗
✅جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید✅