تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 90 متری بدون فول بازسازی

فروش آپارتمان 90 متری بدون فول بازسازی

1 روز پیش در جلفا

متراژ
90
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,444,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
به نام خالق کائنات

⚜️مشاور املاک رایان مِلک ⚜️

✨** ** محتشم کاشانی ** **✨

‼️‼️ باز سازی به صورت ویژه و خاص ‼️‼️

⭕فرصت استثنایی! | قیمت رقابتی و فوق العاده | مناسب سرمایه گذاری⭕

⭕فروش فوری! اگر به دنبال خرید هوشمندانه هستید، این آگهی را از دست ندهید⭕

⭕ مشخصات فنی ⭕

✅متراژ 90 متر

✅ پارکینگ
✅انباری 15 متری
❌آسانسور ‼️کلا 10 پله ‼️

‼️‼️توجه توجه ‼️‼️

⭕⭕ واحد شخصی می باشد و با همکاران عزیز و گرامی تعامل نمی گردد ⭕⭕

☎️جهت هماهنگی و بازدید لطفا فقط تماس حاصل نمایید ☎️