تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 90متری نوساز خوش قیمت

فروش آپارتمان 90متری نوساز خوش قیمت

1 هفته پیش در آستانه اشرفیه

متراژ
90
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,555,000 تومان
طبقه
3
توضیحات آپارتمان
متراژ 90 متر /تک برگ سند/لوکیشن بسیار قوی
دوخواب
پذیرایی عالی خوش نقشه
از تمام جهت ساختمان نور گیری عالی
با قابلیت گرفتن وام 880 ملییون
با قابلیت رهن تا 900 ملییون
با این وضعیت تا ماه آینده همین واحد رو باید 1میلیارد گرونتر بخری فرصت رو از دست ندید
برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید با ما تماس حاصل فرمایید
ما از ابتدا تا روز دفتر خانه همپا و همیار شماییم
برای فروش ملک (زمین/ویلا/آپارتمان) در کوتاهترین زمان با ما در تماس باشید
آدرس دفتر خیابان دکتر دشتستانی روبروی مدرسه تلاش املاک اقتصاد نوین