تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 93متری دوخواب در واوان

فروش آپارتمان 93متری دوخواب در واوان

1 هفته پیش در شهرک واوان

متراژ
93
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,770,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,043,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 93متر دوخواب
دارای سند تک برگ
دارای پارکینگ وانباری اختصاصی
امکانات فول
قابل رهن تا700
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید