تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 95 متری در پنج آذر

فروش آپارتمان 95 متری در پنج آذر

2 هفته پیش در گرگان

متراژ
95
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,789,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
4
#گرگان_

#کد_فایل_2590
تاریخ:1405/02/08
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 95
تعداد اتاق 2
طبقه 2
کل طبقات ساختمان 4
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 8
سال ساخت 1383

مشخصه ملک : بازسازی شده
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,هود
سقف و دیوار : نقاشی,گچ
سایر امکانات : تراس,انباری
نوع و تعداد پارکینگ : تعداد پارکینگ 1

مبلغ متری :55,789,474 تومان
مبلغ کل :5,300,000,000 تومان

✍️ لطفا قبل از تماس کد فایل را به خاطر بسپارید.

املاک کارما ️