تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 95متری /تک واحدی /شهرری

فروش آپارتمان 95متری /تک واحدی /شهرری

1 هفته پیش در منصوریه منگل

متراژ
95
ساخت
1394
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,631,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
⚜️کار خوبه خدا درست کنه ⚜️

✅️95متر 2خوابه
☑️10 سال ساخت

✅️5طبقه تک واحدی
☑️طبقه 2

❓️‼️‼️1میلیارد در رهن مستاجر میباشد تا برج 5
که این مبلغ از مبلغ کل کسر گردیده است و تا برج 5 باید به مستاجر بپردازید‼️❓️‼️❓️

✅️امکانات:
☑️پارکینگ، آسانسور

✅️سال پرده خور نور عالی

مشاور ملکی شما:
تقوی نیا