تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان آب منگل زیبا شمالی

فروش آپارتمان آب منگل زیبا شمالی

2 هفته پیش در قیام

متراژ
192
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,208,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
کولر آبی
تعداد کل طبقات
5
192 متر 8 سال ساخت
دوپارگینک
آسانسور
انباری
طبقه دوم ..دو واحدی 5 طبقه
کابینت ممبران
کمد دیواری
جاروبرقی مرکزی
3 خواب هر 3 مستر
حیاط بزرگ به همراه آب نما
ترانس
گرمایشی پکیچ
سرمایشی کولر ابی و گازی
لوکیشن عالی و دسترسی به مترو
نقشه ساختمان عالی و بدون نقص