تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان تمیز/قیمت مناسب/چهارباغ بالا/62م1خ

فروش آپارتمان تمیز/قیمت مناسب/چهارباغ بالا/62م1خ

2 هفته پیش در باغ نگار

متراژ
62
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,516,000 تومان
طبقه
زیرهمکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
▆ ▇ █ مهندسی املاک صدرا █ ▇ ▆
✅کد ملک :4583
✳️فروش آپارتمان تاپ لوکیشن چهارباغ بالا
✳️زیر قیمت منطقه
✳️با این قیمت در منطقه ملکی پیدا نخواهید کرد
✳️مناسب جهت سکونت و یا کار و سرمایه گذاری
✳️62 متر / تک خواب
✳️دسترسی بسیار عالی به پارک ، متروپل ، چهارباغ بالا و میر
✳️اسپلیت
✳️سرامیک
✳️دیوارکوب
✳️واقع در بهترین لوکیشن
✳️دسترسی عالی به وسایل نقلیه عمومی مترو، مراکز خرید ، درمانی و تفریحی
✳️همسایگان و مالک محترم و با فرهنگ
_________________________________________
⚜️موارد مشابه در تمام رنج قیمت ها موجود می باشد
_________________________________________

⚜️ آدرس املاک صدرا : خیابان ارتش ، حدفاصل کوچه 65 و 67 ، رو به روی کویر موتور ، طبقه زیرزمین
شماره تماس362*****
—>***********
⚜️با مدیریت مهندس صدرا موسوی
⚜️ساعات تماس : 9 الی 14 و 17 الی 21
«_______________املاک صدرا _____________»
✅انعقاد کلیه قراردادها تحت نظر وکیل پایه یک دادگستری