تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان /تک واحدی /داخل بافت/واوان

فروش آپارتمان /تک واحدی /داخل بافت/واوان

17 ساعت پیش در شهرک واوان

متراژ
130
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏8,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,384,000 تومان
طبقه
4
✨املاک آراد✨
✨مشاوره شما احمدوند ✨
««فرصت ویژه »»
✨آپارتمان130متری داخل بافت نوساز کلید نخورده✨

❌««فروش آپارتمان »»
✨دسترسی فوق العاده ✨
✨متراژ: 130متری
✨طبقه : چهارم
✨سال ساخت :1404
✨ سه خواب / دو خواب مستر
✨جهت ملک : جنوبی
✨موقعیت: داخل بافت/دسترسی به مراکز خرید
✨پارکینگ اختصاصی
✨آسانسور
✨بالکن قابل چیدمان
✨قابلیت رهن تا یک میلیارد پانصد
‎✨مبلغ 200میلیون بابت سند

✅برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید و
✅ فایل مشابه با ما در تماس باشید

✅آدرس دفتر املاک آراد ✅

✨خیابان منتظری روبروی آژانس نیکو املاک آراد ✨