تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان خانه اصفهان

فروش آپارتمان خانه اصفهان

1 هفته پیش در بهرام‌آباد

متراژ
88
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,227,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
4
اپارتمان نوساز صفر خام
تحویل شرکتی سفید سرامیک درب ضد سرقت درب و پنجره
88 متر
دوخواب 1 خواب مستر
طبقه همکف
جنوبی
انباری ، تراس و حیاط اختصاصی
پارکینک مسقف
سند تکبرگ
4 طبقه
44 واحد
4 بلوک مجزا
4 دستگاه اسانسور و راه پله
سند تفکیکی 1 سال پس از تحویل
دارای دفترچه مالکیت
تحویل موقت جهت انجام کارهای داخلی واحد
فاصله تا ایستکاه مترو گلستان 1 دقیقه