تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان در آبرسان،جنب کلینیک آبان

فروش آپارتمان در آبرسان،جنب کلینیک آبان

2 هفته پیش در تبریز

متراژ
205
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,121,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
✅️دوکله(جنوبی،شمالی)
✅️205متری
✅️تکواحده
✅️3خوابه،تک مستر
✅️لابی شیک
✅️نورگیری فوق العاده
✅️آشپزخانه روبه بالکن
✅️تراس بزرگ قابل چیدمان
✅️آسانسور 8نفر گیرلس
✅️انباری
✅️پارکینگ
✅️طبقات موجود،اول و دوم

❇️اعتماد شما بهترین سرمایه ماست❇️
❇️دپارتمان املاک برتر تبریز❇️
❇️ خیابان امام،سنگ فرش علیپور(بالاحمام)❇️

مشاورشما،عادلی