تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان در بلوارمادر

فروش آپارتمان در بلوارمادر

2 ساعت پیش در بابل

متراژ
105
ساخت
1405
قیمت کل
‏9,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,190,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
بنام روزی دهنده بی منت خداوندمتعال

فروش آپارتمان در کمربندی غربی شهاب نیا حر فرد یا بلوار مادر بارفروش زوج

105 متری

4تکواحدط3

سند 6 دانگ مالکیت

صفروخام

دارای یک سالن بزرگ با نورگیر عالی و نقشه ای بینظیر

دارای دسترسی عالی و سریع به تمامی نقاط شهر بدون ترافیک شهری

دارای دسترسی عالی و سریع به تمامی مراکز خرید

تک واحدی

شیک

تماس به من = با مالک ملک دلخواه خود شدن