تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان در سهند فاز دو متخصصین دو صدرا

فروش آپارتمان در سهند فاز دو متخصصین دو صدرا

1 روز پیش در سهند

متراژ
106
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,075,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
شهر سهند

فاز دو
متخصصین دو ( صدرا )
شخصی ساز
106متر
طبقه سوم
دو خوابه
نصبیات تکمیل
بدون آسانسور
پارکینگ انباری سندی
دسترسی آسان به مراکز خرید و اتوبان اصلی سهند - تبریز
محیطی آرام و دنج
سند شش دانگ

* قابل برداشت وام کمک هزینه خرید مسکن و قابل واگذاری به رهن کامل در صورت تمایل یا کمبود نقدینگی *

(( املاک فتحی ))
_____________________________________________
شهر سهند فاز 2 مابین میدان شهرداری و میدان جانبازان جنب داروخانه