تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان دو هزار واحدی سه خواب

فروش آپارتمان دو هزار واحدی سه خواب

5 روز پیش در ۲۰۰۰ واحدی

متراژ
140
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏7,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,071,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 140 متری سه خواب دو هزار واحدی طبقه اول ساخت شرکت نفت. قیمت تمام شده آپارتمان برای سازنده فوق العاده افزایش یافته و فروختن زیر 7 میلیارد یک خسارت بزرگ برای مالک است که قابل جبران نیست

توجه کنید فریب آگهی قیمت پایین برخی دلالان و سواستفاده کنندگان را نخورید جز برای مفت بری هدفی ندارند و بسیاری از آگهی ها به قیمت پایین فیک هستند و آپارتمانی با آن خصوصیات در دست ندارند.