تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان دوخواب صفر/ 65متر بهار خواب / پروین

فروش آپارتمان دوخواب صفر/ 65متر بهار خواب / پروین

2 هفته پیش در پروین

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
‏12,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
مشاورین املاک اصفهان سرا
____________________________________________
⭕ فروش آپارتمان صفر پروین
✅ 105 متر
✅ دو خواب
✅ یک خواب مستر
✅ طبقه چهارم
✅ تک واحدی
✅ 65 متر بهارخواب
✅ دسترسی عالی
___________________________________________
⭕موارد مشابه متناسب با سلیقه و بودجه شما موجود است.
دفتر املاک : شیخ صدوق شمالی بین کوچه 44 و 46 مراجعه فرمایید .
املاک اصفهان سرا