تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان دوخواب و سوییت مجزا

فروش آپارتمان دوخواب و سوییت مجزا

2 ماه پیش در نشاط

متراژ
128
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7،100،000،000 تومان
قیمت هر متر
‏55،468،000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
مجموعه دو واحدی در خیابان بر نشاط؛ هم خانه، هم منبع درآمد

اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن با سودآوری بالا هستید، این آپارتمان با سوییت مستقل دقیقاً همان چیزی است که نیاز دارید!

✨ مشخصات ملک:

· آپارتمان اصلی: 128 متر، 2 خواب، طبقه سوم (بدون آسانسور)
· بازسازی کامل و نوسازی واحد
· نورگیری عالی با پنجره های بزرگ
· سوییت مجزا (تبدیل انباری به سوییت): 28 متر، مستقل با درب جداگانه
· دارای آب، برق، سیستم سرمایش و گرمایش اسپلیت
· پارکینگ مسقف مشاع
· ساخت 1385، سند ملکی

درآمدزایی فوق العاده:

· آپارتمان: رهن 150 میلیون + اجاره 16 میلیون تومان ماهانه
· سوییت: رهن 80 میلیون + اجاره 11 میلیون تومان ماهانه
مجموع دریافتی ماهیانه: 27 میلیون تومان (با 230 میلیون رهن کل)

مزایای این ملک
✅ بازدهی سرمایه بالا و بازگشت سریع
✅ موقعیت مکانی عالی: دسترسی آسان به مراکز خرید، حمل و نقل عمومی و خدمات شهری
✅ امکان سکونت در آپارتمان و اجاره سوییت (یا اجاره هر دو واحد)

املاک پرتو