ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش آپارتمان دوخوابه و سه خوابه بعثت
5 ساعت پیش در بعثت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
18,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
149,600,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
5
فروش آپارتمان
دوخوابه 125 متری
سه خوابه 150 متری
کف سرامیک
تراس بزرگ
واحد خام
بهترین لوکیشن بعثت
جهت گرفتن فایل های مشابه تماس بگیرید
شعبه1: قصردشت، رحمت آباد، روبروی کوچه 39 نیکارا
شعبه2: بلوار بعثت بین خلدبرین و میدان سنگی نبش کوچه 11
صفحه اینستکرام: Nikara.amlak
***در جهت سرعت بخشیدن انجام خدمات ما به همراهان و مشتریان نیکارا با افتخار و خرسندی با همکاران محترم املاک همکاری خاهیم کرد***
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت