ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش آپارتمان دونبش با موقعیت مناسب
1 هفته پیش در رودسر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
13,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
84,838,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان 155 متری دو نبش فول امکانات/ 3 طرف نورگیر با موقعیت ساحلی با ویو طبیعت و کوه
سند تک برگ شهری
(قیمت گذاری مناسب نسبت به آپارتمان های منطقه)
(متریال استفاده شده در ساختمان / درجه یک )
دسترسی مناسب به مسیرهای اصلی / خدمات درمانی و خرید .
ساختمان با نورگیری عالی
نقشه خوش چیدمان و کاربردی
پذیرایی دارای بالکن با ویوی جنگل و دریا
ویوی باز و بدون مزاحم
دارای 3 خواب،
یک خواب مستر با بالکن و ویوی جنگل
پارکینگ بدون مزاحم و مشاعات زیاد
گزینه ای مناسب برای سکونت یا سرمایه گذاری
برای مشاوره و بازدید آپارتمان و موارد مشابه منتظر تماس شما هستیم.
به مدیریت : مهندس مهدی پور
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت