تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان سند دار تخلیه*طبقه اول

فروش آپارتمان سند دار تخلیه*طبقه اول

2 هفته پیش در فاز یک

متراژ
109
ساخت
1394
قیمت کل
‏6,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,339,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
**به نام خدا**
❤️ اعتبار ما صداقت ماست❤️
✅️فروش دو خواب
✅️109متر

مهدی ترزقان