تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان سنددار فازیک شمال

فروش آپارتمان سنددار فازیک شمال

1 هفته پیش در فاز 1

متراژ
128
ساخت
1400
قیمت کل
‏9,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,953,000 تومان
تعداد کل طبقات
3
فروش آپارتمان 128 متری در بهترین لوکیشن پرند
شهر جدید پرند – خیابان علامه طباطبایی، خیابان الوند
✅ ویژگی ها:
متراژ: 128 متر
2 خواب
طبقه دوم
ساختمان6واحدی
3طبقه 2واحدی
سوپر فول
کابینت های گلاس
سند تک برگ
پارکینگ مسقف و انباری
آسانسور
✨ موقعیت ملک بسیار عالی و دسترسی راحت به خیابان اصلی دارد.
بازدید هر روز با هماهنگی قبلی
جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.