تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان سندداردرکمالشهر پاسارگاد

فروش آپارتمان سندداردرکمالشهر پاسارگاد

1 هفته پیش در کمال‌شهر

متراژ
135
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,370,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
.             ✴️ مشاور املاک اکازیون ✴️
. -----------------------------------               

توضیحات:

آدرس : پاسارگاد

⭕ فول امکانات
☑️ آپارتمان 135 متری
☑️ 3خواب نورگیر
☑️ انباری مجزا

⭕ قابل رهن تا 800 میلیون تومان

        فایل های مشابه موجود می باشد.

               ✴️مشاور املاک اکازیون ✴️
. -----------------------------------                
  
آدرس دفتر:کمالشهر،بلوارشهرداری،نبش گلستان 11

مشاور شما : نوروزی،لطفی

جهت بازدید تماس بگیرید:
1800
3471     
1900