تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان سه خوابه مستردار - شهرک آپادانا

فروش آپارتمان سه خوابه مستردار - شهرک آپادانا

2 هفته پیش در شهرک بزین

متراژ
143
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,391,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
متراژ : 125 متر مفید - خوش نقشه و چیدمان
پارکینگ و انباری : 18 متر
انباری بزرگ
جمعا : 143 متر
با بهترین مصالح
سه خوابه . یکی از خواب ها مستر
مجتمع سه طبقه 6 واحدی
دارای آشپزخانه کثیف . دو بالکن
سقف کناف
درب قدی
نوردهی از دو طرف عالی
ساخت گروه ساختمانی معتبر زیگار