تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان/شهرک ابریشم/84 متری

فروش آپارتمان/شهرک ابریشم/84 متری

4 روز پیش در چهارباغ

متراژ
84
ساخت
1398
قیمت کل
‏240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,857,000 تومان
طبقه
1

وام تسویه

             نگهبانی 24ساعته

>>ساختمانی آرام و ساکنین محترم>فاصله زمانی تا کیانمهر 5 دقیقه>تا خود مهرشهر 10دقیقه