ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش آپارتمان/ شهرک سلامت/ سه خواب
1 هفته پیش در شهرک امامزمان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
146
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
11,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
78,082,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
. ⚜️⚜️ مشاور املاک هدایت ⚜️⚜️
《خرید و فروش || رهن و اجاره》
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
فول امکانات و تکمیل
✔️ مشخصات واحد :
✅️ متراژ تقریبی 146 متر دلباز و بزرگ
✅️ سند شش دانگ
✅️ قابلیت اخذ وام مسکن تا 1 میلیارد
✅️ فروشنده واقعی
⛔️ از دادن آدرس پشت تلفن معذوریم ⛔️
======================================
《ثبت تمام قرارداد ها در سامانه رسمی》
《کد رهگیری》
|#| اعتماد شما اعتبار ماست |#|
‼️با بیش از بیست سال سابقه کار‼️
{ قوی ترین فایلینگ شهرک سلامت }
======================================
آدرس دفتر = شهرک سلامت _ خیابان هدایت شمالی _ نبش کوچه یاس 7 ( املاک هدایت )
======================================
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت