تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان شیخ مفید شرقی

فروش آپارتمان شیخ مفید شرقی

2 هفته پیش در شیخ صدوق

متراژ
86
ساخت
1391
قیمت کل
‏10,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,418,000 تومان
طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
86متر بسیار شیک
2خوابه
طبقه اول از چهار
جنوبی
غرق در نور
کوچه 10متری
با کلیه امکانات
املاک آدرس