تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان ط1 به متراژ 107 متر قلی پور

فروش آپارتمان ط1 به متراژ 107 متر قلی پور

1 هفته پیش در آزادگان

متراژ
107
ساخت
1402
قیمت کل
‏6,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,682,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 4طبقه 8 واحد فروش طبقه 1 به متراژ مفید و مشاع 107 متر دارای 2 خواب یک خواب با کمد دیواری دارای حال و آشپزخانه باز کابینتmdf گاز رومیزی هود لمسی سینگ دو لگنه سرویس ها مجزا کف کلا سرامیک حال کناف کاری نور مخفی گرمایشی پکیج و شوفاژ سرمایشی داکت کولر اسپیلت دارای امتیاز آب شهر با پمپ و منبع مشترک برق و گاز مجزا دارای تراس انباری پارکینگ اختصاصی با تک ریموت و درب نفر رو در قلی پور بهترین لوکیشن نور گیر عالی
بهترین ها را برایتان ارزومندیم