تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان فاز1 خیابان دکترحسابی

فروش آپارتمان فاز1 خیابان دکترحسابی

17 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏24,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
135 متر سه خواب
هر سه خواب دارای کمد دیواری
کف پارکت
جاروبرقی مرکزی
در بهترین لوکیشن پردیس
دارای لابی و لابی مَن و سالن جلسات
دارای سیستم امنیتی
دستگیره هوشمند
لطفا مصرف کننده واقعی تماس گیرد،املاکی تماس نگیرد